Team Schedules - Boys U10
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298195 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | vs. | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | ||
298196 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | vs. | FSC B14 Fire Ants (Baker) | ||
298295 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14- Rapozo | vs. | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | ||
298192 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | vs. | FME SC B14 Raptors- Wood | ||
298294 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | UPSC Dragons B14 (Baner) | ||
298193 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team09 (Offner) | vs. | RSA Union B14 (McDowell) | ||
298293 | Elmhurst Elementary | Mod 2 | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | ||
298246 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | vs. | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | ||
298244 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | ||
298292 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | vs. | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | ||
298296 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | vs. | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | ||
298242 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Stingers- Carlos | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
298243 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | vs. | RSA Union B14 (Quiniones) | ||
298194 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | vs. | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | ||
298245 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Hawks- Ward | vs. | Norpoint Landsharks B14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298201 | Dacca Park | 1 | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | vs. | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | ||
298298 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Baner) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
298197 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Fire Ants (Baker) | vs. | Harbor B14 Team09 (Offner) | ||
298247 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | vs. | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | ||
298250 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | FME SC B14 Stingers- Carlos | ||
298300 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | vs. | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | ||
298301 | Dacca Park | 1 | FME SC B14- Rapozo | vs. | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | ||
298249 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | RSA Union B14 (Quiniones) | ||
298299 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | ||
298251 | Dacca Park | 1 | FME SC B14 Hawks- Ward | vs. | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | ||
298297 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | vs. | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | ||
298198 | Swift Water Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | vs. | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | ||
298200 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | vs. | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | ||
298248 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
298199 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Raptors- Wood | vs. | RSA Union B14 (McDowell) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298202 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | vs. | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | ||
298305 | Swift Water Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | vs. | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | ||
298304 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | vs. | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | ||
298306 | Elmhurst Elementary | Mod 2 | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | vs. | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | ||
298302 | Meeker Middle School | 1 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | FME SC B14- Rapozo | ||
298204 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (McDowell) | vs. | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | ||
298256 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | vs. | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | ||
298254 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (Quiniones) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
298303 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | vs. | UPSC Dragons B14 (Baner) | ||
298206 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team09 (Offner) | vs. | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | ||
298252 | Evergreen Primary School | 3 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | FME SC B14 Hawks- Ward | ||
298253 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Stingers- Carlos | vs. | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | ||
298205 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Raptors- Wood | vs. | FSC B14 Fire Ants (Baker) | ||
298203 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | vs. | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | ||
298255 | WPFC Soccer Complex | 2C | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298207 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | vs. | FME SC B14 Raptors- Wood | ||
298261 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | ||
298209 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (McDowell) | vs. | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | ||
298309 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | vs. | UPSC Dragons B14 (Baner) | ||
298211 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | vs. | FSC B14 Fire Ants (Baker) | ||
298307 | Swift Water Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | vs. | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | ||
298258 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Hawks- Ward | vs. | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | ||
298310 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
298210 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | vs. | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | ||
298257 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
298259 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (Quiniones) | vs. | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | ||
298260 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Stingers- Carlos | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
298308 | Dacca Park | 1 | FME SC B14- Rapozo | vs. | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | ||
298208 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | vs. | Harbor B14 Team09 (Offner) | ||
298311 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | vs. | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298212 | Whittier Elementary | U-09 | FSC B14 Fire Ants (Baker) | vs. | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | ||
298214 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Raptors- Wood | vs. | Harbor B14 Team09 (Offner) | ||
298213 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (McDowell) | vs. | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | ||
298266 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | ||
298262 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | vs. | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | ||
298263 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (Quiniones) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
298315 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | vs. | FME SC B14- Rapozo | ||
298314 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | vs. | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | ||
298264 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | ||
298312 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | vs. | UPSC Dragons B14 (Baner) | ||
298313 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
298265 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Stingers- Carlos | vs. | FME SC B14 Hawks- Ward | ||
298215 | WPFC Soccer Complex | 2B | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | vs. | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | ||
298216 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | vs. | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | ||
298316 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | vs. | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298219 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Fire Ants (Baker) | vs. | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | ||
298268 | WPFC Soccer Complex | 2C | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | FME SC B14 Hawks- Ward | ||
298317 | Evergreen Primary School | 3 | UPSC Dragons B14 (Baner) | vs. | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | ||
298220 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team09 (Offner) | vs. | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | ||
298267 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | vs. | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | ||
298218 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Raptors- Wood | vs. | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | ||
298321 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | vs. | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | ||
298221 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (McDowell) | vs. | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | ||
298320 | Elmhurst Elementary | Mod 2 | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | vs. | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | ||
298217 | Artondale Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | vs. | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | ||
298318 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | vs. | FME SC B14- Rapozo | ||
298271 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (Quiniones) | vs. | FME SC B14 Stingers- Carlos | ||
298319 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
298269 | Artondale Elementary | 1 | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
298270 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | vs. | Norpoint Landsharks B14 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298223 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | vs. | RSA Union B14 (McDowell) | ||
298222 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team09 (Offner) | vs. | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | ||
298226 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | vs. | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | ||
298273 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Hawks- Ward | vs. | RSA Union B14 (Quiniones) | ||
298325 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | vs. | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | ||
298274 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
298326 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | vs. | Norpoint Sea Dawgs B14 | ||
298276 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | vs. | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | ||
298272 | Swift Water Elementary | 1 | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | vs. | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | ||
298323 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14- Rapozo | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | ||
298224 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | vs. | FME SC B14 Raptors- Wood | ||
298322 | Elmhurst Elementary | Mod 2 | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | vs. | UPSC Dragons B14 (Baner) | ||
298275 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Stingers- Carlos | vs. | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | ||
298225 | WPFC Soccer Complex | 2C | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | vs. | FSC B14 Fire Ants (Baker) | ||
298324 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | vs. | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298231 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Fire Ants (Baker) | vs. | RSA Union B14 (McDowell) | ||
298327 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | ||
298278 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
298227 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | vs. | Harbor B14 Team09 (Offner) | ||
298228 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | vs. | FME SC B14 Raptors- Wood | ||
298329 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | vs. | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | ||
298279 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | vs. | FME SC B14 Stingers- Carlos | ||
298277 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | ||
298281 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | vs. | RSA Union B14 (Quiniones) | ||
298331 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | ||
298229 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | vs. | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | ||
298330 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | vs. | FME SC B14- Rapozo | ||
298230 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | vs. | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | ||
298328 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Baner) | vs. | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | ||
298280 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Landsharks B14 | vs. | FME SC B14 Hawks- Ward |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298232 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | vs. | FME SC B14 Raptors- Wood | ||
298334 | Dacca Park | 1 | FME SC B14- Rapozo | vs. | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | ||
298233 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team09 (Offner) | vs. | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) | ||
298236 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | vs. | RSA Union B14 (McDowell) | ||
298284 | Dacca Park | 1 | FME SC B14 Hawks- Ward | vs. | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | ||
298335 | Evergreen Primary School | 3 | UPSC Dragons B14 (Baner) | vs. | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | ||
298286 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | vs. | RSA Union B14 (Quiniones) | ||
298282 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Washington United B14 Orcas (Bohle) | ||
298336 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | vs. | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | ||
298332 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | ||
298234 | Dacca Park | 1 | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | vs. | FSC B14 Fire Ants (Baker) | ||
298285 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
298283 | Harbor Heights Elementary | 2 | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | vs. | FME SC B14 Stingers- Carlos | ||
298333 | Elmhurst Elementary | Mod 2 | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | vs. | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298287 | WPFC Soccer Complex | 2C | Washington United B14 Orcas (Bohle) | vs. | FME SC B14 Stingers- Carlos | ||
298340 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC Dragons B14 (Baner) | vs. | FME SC B14- Rapozo | ||
298339 | Meeker Middle School | 7 | Norpoint Sea Dawgs B14 | vs. | RSA Union B14 Falcons (Gundstrom) | ||
298338 | Fort Steilacoom Park | 05 | LSDSC Tiger Strike B14 (Fromm) | vs. | WU Mighty Dragons B14 (Munce Previously Scalan) | ||
298341 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team02 (Sullivan) Metaloons | vs. | Harbor B14 Team05 (Strelinger) Great White | ||
298241 | Whittier Elementary | U10 | FSC B14 Fire Ants (Baker) | vs. | LSDSC Vipers B14 (Freeland) | ||
298289 | Evergreen Primary School | 2 | UPSC DinoFalcons B14 (Fraser) | vs. | Norpoint Landsharks B14 | ||
298239 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 Hotshots (Hergert) | vs. | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves | ||
298290 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team07 (Roberts/Chambers) | vs. | FME SC B14 Hawks- Ward | ||
298288 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (Quiniones) | vs. | Harbor B14 Team04 (Lindstrom) | ||
298240 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | vs. | FME SC B14 Gladiators- Nunogawa | ||
298238 | Karshner Elementary | 1 | RSA Union B14 (McDowell) | vs. | Harbor B14 Team09 (Offner) | ||
298291 | Harbor Heights Elementary | Canceled! | 2 | Harbor B14 Team01 (Barrett/Coray) | vs. | LSDSC Lakewood United B14 (Dahlgren) | |
298337 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team08 (L. Maharry) | vs. | FSC B14 Bulldogs (Jorgensen) | ||
298237 | Northwood Elementary | 1 | FME SC B14 Raptors- Wood | vs. | Washington United B14 Wolves (Bohle Team 2) |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
298235 | Harbor Heights Elementary | 1 | Harbor B14 Team03 (Vukcevic) | vs. | Harbor B14 Team06 (Flynn) Sea Wolves |